الان بخرید

زیر دوشی چیست؟

زیر دوشی چیست؟

زیر دوشی چیست؟

 
اگر در حمام و سرویس بهداشتی یک منزل به یک سطح صاف، سفید رنگ و دارای لعاب به صورت مجزا در زیر پنل دوش یا کابین دوشمواجه شدید، همان قسمت را می‌توان زیر 
دوشی معرفی کرد. در حقیقت، زیر دوشی یک قسمت مجزا است که سطح زیرین ابزارها و تجهیزات حمام را پوشش می‌دهد و از انتقال آب به سایر قسمت‌های حمام و سرویس بهداشتی
 جلوگیری می‌کنند. البته نمی‌توان ادعا کرد که این محصولات همیشه به رنگ سفید دیده می‌شوند، اما در حالت معمول و پر مصرف آنها، رنگ سفید به عنوان یک رنگی محبوب شناخته
می‌شود.
 

اهمیت زیر دوشی

 
اگرچه زیر دوشی در نگاه به یک حمام چندان توجه کسی را به خود جلب نمی‌کند و حتی در مدل‌های توکار آن، می‌توان نوعی محوشدگی را مشاهده کرد، اما اهمیت استفاده از آن برای نصاب‌های حرفه‌ای بیشتر از یک سطح پوششی معمولی است. در حقیقت یک زیر دوشی:
از انتقال بیشترین حجم رطوبت به سایر قسمت‌های حمام و سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند؛یک سطح مشخص و صیقل شده برای تجهیزاتی مانند پنل دوش و کابین دوش مشخص می‌کند؛از لحاظ بهداشتی و رعایت تمیز شدن کف حمام اهمیت دارد؛مسئله زیبایی شناختی و تأثیر آن بر دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی نیز مطرح می‌شود؛به تنوع رنگی در کف و سازگار شدن بین سرامیک و این محصول کمک می‌کند. 

زیر دوشی و شیشه پارتیشن 

 
دو مورد از تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی که با یکدیگر همخوانی و مطابقت دارند و معمولا متناسب با هم انتخاب می شوند، زیردوشی و شیشه پارتیشن هستند. اکثر کسانی که به استفاده از کابین دوش در حمام و سرویس بهداشتی خود علاقه دارند و نمی توانند از مدل های مختلف آن استفاده کنند، به سراغ شیشه پارتیشن می روند. این شیشه پارتیشن ها به صورت سفارشی برش داده شده و برای چسباندن آماده سازی می شوند.
با توجه به تجهیزاتی که در کنار شیشه پارتیشن استفاده می شوند، مانند علم دوش، شیرآلات بهداشتی و اکسسوری حمام، جنس و طرح زیردوشی نیز انتخاب می شود و در کنار شیشه پارتیشن قرار می گیرد. نکته مهمی که در مورد شیشه پارتیشن وجود دارد این است که ممکن است از زیردوشی توکار یا روکار در کنار آنها استفاده شود که به سلیقه صاحب منزل و توانایی طراح دکوراسیون بستگی دارد.
اگر تجهیزات ارائه شده در فروشگاه کاشی و سرامیک فرضی به تام توجه شما را به خود جلب کرده، برای سفارش خرید با ما در تماس باشید و اگر نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود.