اگر اینترنت را روی تلفن هوشمند ، تبلت ، لپ‌تاپ یا رایانه دارید، می‌توانید به طیف وسیعی از دوره‌های رایگان و پولی دسترسی داشته باشید. اگر استعداد هنری دارید، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک طراح داخلی خانه شوید.
تصور کنید که چقدر می توانید با یادگیری دانش جدید و طراحی داخلی  خود را سرگرم کنید.
اگر تازه شروع به یادگیری دنیای دکوراسیون داخلی کرده اید، دوره مبتدی یا سریع برای شما مناسب است. این دوره ها اصول طراحی داخلی را به شما آموزش می دهند. سبک ها و گرایش های مختلف را یاد خواهید گرفت و آموزش می بینید که چگونه سبک ها و رنگ ها  را با هم ترکیب کنید . دوره ها شامل اطلاعاتی در مورد متریال رایجی هستند که در هر سبک خاص استفاده می شود . مواردی مانند پوشش کف و پنجره ، نورپردازی ، مبلمان و اثاثیه و . . . که هرکدام  برای سبک خاصی مناسب هستند. این دوره ها می توانند شما را با دنیای جذاب دکوراسیون داخلی آشنا کنند ، جالب اینجاست که این دوره ها برای حرفه ای ها طراحی نشده اند اما مطمئناً می توانید به اندازه کافی از آنها یاد بگیرید تا در دیزاین خانه خود استفاده کنید. اکثر دوره ها شامل فیلم های درخواستی، مقالات و منابع قابل دانلود هستند. شما می توانید برنامه یادگیری خود را طوری انتخاب کنید که با سایر مسئولیت های شما در خانه همخوانی داشته باشد.
دوره های متوسط و علاقه منداگر از قبل دانشی در مورد طراحی داخلی دارید یا قبلاً دوره مبتدی را گذرانده اید، این دوره ها برای قدم بعدی شما به سمت تبدیل شدن به یک طراح داخلی خانه  ایده آل هستند. از آنجایی که این دوره ها پیشرفته ترند  بدون هزینه نیستند و شما باید دوره های مختلف را بررسی کنید چون با توجه به سبک آموزشی آنها  قیمت هایشان با هم متفاوت است.
این دوره ها آموزش های دقیق و عمیق تری را در زمینه طراحی داخلی ارائه می دهند. با عناصر طراحی رنگ، فضا، بافت، فرم، خط، تعادل و مقیاس آشنا خواهید شد و علاوه بر این، نحوه ترکیب عناصر، انتخاب مبلمان و هماهنگی نور و موارد دیگر را می آموزید  . همچنین شما با طراحان بزرگ و سبک هایشان آشنا می شوید.
کلاس های آنلاین همراه با  مدرک یا دیپلماگر که شما یک دوره متوسط را گذرانده اید، ممکن است بخواهید تحصیلات خودتان را در زمینه طراحی داخلی با یک مدرک معتبر ادامه دهید. پس شما باید  دوره های حرفه ای را پشت سر بگزارید. معمولا در این دوره ها هیچ امتحانی وجود ندارد و شما از طریق کلاس های مجازی یاد می گیرید و توسط مدرس ها ارزشیابی می شوید.  می توانید تاریخ شروع و برنامه یادگیری خود را انتخاب کنید و از طریق فضای مجازی یا تلفن با معلم خود در ارتباط باشید .
این دوره ها بسیار سخت تر هستند و شما را به دنیای طراحی مسکونی و تجاری در سطح حرفه ای می برند.  
ما امیدواریم که شما الهام بگیرید تا علاقه خود را به طراحی داخلی دنبال کنید. چه بخواهید یک طراح داخلی خانه خود شوید یا بخواهید به صورت حرفه ای این کار را انجام دهید، دوره های آنلاین زیادی وجود دارد که شما را در مسیر خود قرار می دهد.

سرامیک اسلب سایز بزرگ مناسب برای فضاهای داخلی